AVENIR Набір для творчості вишивка "Русалка", CH191708
Описание
Характеристики
Информация для заказа
|
Створіть витончену та оригінальну вишивку з набором для творчості, вишивка AVENIR "Русалка"! Вишивка "Русалка" – чудовий подарунок для творчої дівчинки, яка у захваті від рукоділля. По закінченню процесу шиття, маленька рукоділка отримає гарну вишивку, розміром ДхВ: 16х17 см, яку можна подарувати близьким або прикрасити свою кімнату. Дотримуючись простих інструкцій з шиття, маля зможе розвинути дрібну моторику рук, абстрактне мислення і просторову уяву, а також естетичний смак. Набір красиво упакований у подарункову коробку. Рекомендовано для дітей віком від 5 років.
|
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Avenir |
| Вид творчества | Вышивание |
| Пол | Для девочек |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Упаковка | Коробка |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Высота | 2.5 см |
| Вес | 182 г |
| Состояние | Новое |
- Цена: 345 ₴






