AVENIR Творчій набір шиття брелока "Домашні улюбленці" (1 рівень), CH211797
Створюйте оригінальні брелоки-талісмани з набором для творчості AVENIR шиття брелока "Домашні улюбленці"!
Набір дозволяє своїми руками створити 3 брелоки початкового рівня складності на тему "домашні улюбленці": кролик (9х15,5 см), котик (10,5х13 см) та цуценя (9,5х13,5 см).
Набір містить попередньо перфоровані викрійки з фетрової тканини, наповнювач, кольорові шнурки, пластикові очі та детальну покрокову інструкцію.
Оригінальність цього набору для творчості полягає в полегшеній техніці шиття без голки, заміненої на спеціальний шнурок, а велика перфорація викрійок дозволить спростити процес шиття маленьким ручкам.
Шнурівка - це шиття для найменших, за допомогою цієї техніки малюкові буде легко створити неповторний брелок-талісман, яким можна прикрасити свій рюкзак, прикріпити до одягу або просто з ним грати.
Створюючи оригінальні брелоки технікою шнурівки, малюк тренуватиме дрібну моторику рук, координацію та зорово-моторну функцію. Придумайте імена для домашніх улюбленців – краще довірити це дитині та її фантазії, але можна й взяти участь у процесі вибору імен в ігровій формі.
Малюк проведе час цікаво і з користю, а Ви будете радіти вдома новим виробам та досягненням.
Набір запаковано у гарну подарункову коробку.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Avenir |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Упаковка | Коробка |
| Длина | 13 см |
| Ширина | 5 см |
| Высота | 19.5 см |
| Вес | 125 г |
| Вид творчества | Шитье |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник | Avenir |
- Цена: 355 ₴











