Make it Real: Мінінабір для створення браслетів «Красуня в рожевому», MR1708
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Міні-набір «Красуня в рожевому» дозволяє створити 2 чарівні браслети, що доповнять та прикрасять будь-який образ.
Кожна намистинка має унікальну форму, колір та оздоблення. Вони виблискують штучними кристалами та наповнені металевим блиском. А шарми у вигляді кристалу та серденька стануть чудовим доповненням прикрас.
Можна створювати браслети, дотримуючись інструкцій, або вигадати власні, неповторні дизайни.
Розмір упаковки: 12х12х4 см
До набору входять:
- 2 шнурочки-браслети;
- 12 декоративних намистинок;
- 2 шарми-підвіски;
- інструкція.
Рекомендовано для дівчат від 8 років.
Містить дрібні деталі, не призначено для дітей віком до 3 років.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Make it Real |
| Вид творчества | Бисероплетение, бусы, бижутерия |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Упаковка | Коробка |
| Длина | 12 см |
| Ширина | 12 см |
| Высота | 4 см |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник | Make it Real |
- Цена: 379 ₴








